• Ptesi – Cts: 10:00 – 19:00
 • 0212 249 01 37
 • info@sihirlisandik.com
 • Hakkımızda

  HAKKIMIZDA

  Sihirli Sandık Kostüm & Horozlu Smokin markaları altında şehrin en eski kostüm kiralama mağazası olarak İstanbul Taksim de hizmet vermekteyiz. Açıldığımız günden bugüne kadar hep ilkleri deneyip ve tasarlamak ilk felsefemiz oldu. Düzeyli samimiyet ilkesini benimsemiş ve işini severek yapan çalışanlarımız ile basit ama bir o kadar da sofistike bir anlayışla sizlere hizmet vermek Sihirlli Sandık Kostüm’ün ruhunu oluşturmakta!

  Binlerce kostüm modellerimiz ile başlıca ülke kostümleri, parti kostümleri, dönem kostümleri, animasyon kostümleri vb. yanısıra Türkiyenin ilk smokin markası Horozlu Smokin modellerimizi kiralama ve satış yaparak sinema, tiyatro, gibi sanatsal projeler ile sosyal projelere hizmet sunmaktayız. Her yıl eklenen yeni model ve tasarımlarımız ile dünya kostüm trendlerini yakından takip ederek bunları Sihirli Sandık Kostüm yorumu ile birleştirerek güncelliyoruz.

  Açıldığımız yıldan bu yana Türkiye’nin her bölgesine ve yurtdışına en iyi ve en kaliteli hizmeti vererek büyümeye devam ediyoruz.

  Vizyonumuz

  Sektörde öncü, hizmetinde örnek ve müşterinin ilk tercih ettiği kostüm mağazası olarak edindiği başarıyı kalıcı kılmak.

  Misyonumuz

  Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamayı amaçlamaktayız.

  Call Now Button
  WhatsApp chat